Poluniu (*)

Na nic więcej wciąż nie mam sił...
Kinga mama Poli 

 

 

10.07.2013r. odbyła się operacja serduszka Poli. 

Unifokalizacja, którą wykonał zespół prof. Skalskiego oraz doc. Mroczka trwała aż 11 godzin. 

Aktualne informacje: -> https://www.facebook.com/events/339772552756700/529265237140763/?notif_t=like

Pola przyszła na świat 10.10.2011r.
O tym, że jej droga nie będzie prosta wiedzieliśmy już w ciąży. Nikt jednak nie spodziewał się tylu powikłań, strachu, łez, obaw, zmian a przy tym  tak wielkiej miłości jaką można w sobie odnaleźć. Ogromne pokłady pokory i wiary w życie dziecka. Przeciwności losu, sytuacje bez wyjścia... dziś są sprawami załatwianymi od zaraz. Pomoc ze strony rodziny, przyjaciół i obcych ludzi, radosny śmiech Poli... to wszystko sprawia, że wstajemy każdego ranka z łóżka i wiemy, że ta walka jest do wygrania.
Córka przyszła na świat z wrodzoną wadą serca pod postacią: 

 * TOF + PA + MAPCA`S

Dodatkowym utrudnieniem są:

 * wrodzony brak odporności

  * obniżone napięcie mięśniowe

Po narodzinach spędziła równo miesiąc w szpitalu, w wieku 4 miesięcy kolejna hospitalizacja trwająca 1,5 miesiąca. Przeszła tomografię komputerową z kontrastem oraz cewnikowanie serca w pełnej narkozie, w wyniku powikłań po zabiegu doznała napadu anoksemicznego. Po tym wszystkim odebrano nam nadzieje. Odpowiedzią była diagnoza o postępującym uszkodzeniu płuc i niewydolności serca prowadzące do powolnej śmierci. Lekarze poinformowali nas, że wada jest nieoperacyjna.
Nie poddaliśmy się, nigdy nie uwierzyliśmy w to, że córka umrze na naszych rękach a my nie będziemy mogli  nic na to poradzić.
Obecnie trwają kwalifikacje do operacji.

Wiemy, że ona chce żyć i będzie walczyła.

 

Droga, którą pokonaliśmy pochłonęła całe nasze oszczędności. Zrobimy wszystko co w naszej mocy ale potrzebujemy wsparcia. Nie ma nic bardziej okrutnego na tym świecie od braku funduszy na leczenie własnego dziecka. 

 

 

Temat: Pola

Współczuję

Data: 2013-03-29 | Dodał: Maciejewski

Chciałbym pomóc ale nie mogę na pewno obiecuję że bendę się modlił do wszystkich bogów

BĄDŹCIE DZIELNI !!!

Data: 2013-03-29 | Dodał: Ola

Gdybym tylko mogla i byłoby mnie stać pomogłabym Wam finansowo..niestety moja sytuacja jest taka,że sama wychowuje dziecko i ledwo wiąże koniec z koncem...dlatego tez będe z Wami duchem i wierze że wszystko bedzie dobrze.Bo Pola ma wspaniałych rodziców...

nadzieja

Data: 2013-03-29 | Dodał: Kolasinska

ogladajac reportaz Serce mi zamarło ... Droga Pani jestem pełna podziwu tych sil i mysli ... chcialambym cos konkretnego napisac ale brak mi słów ... Bedzie dobrze Pola pozytywnie przejdzie a operacje Uda wam sie i Jej też!!!!!!!!!!!!

:(

Data: 2013-03-29 | Dodał: Osinski

Jesli moglbym bez watpienia i wahania pomoge jak tylko bede potrafil.jesli bedzie trzeba oddam serce.wspolczuje z calego serca.bede sie modlil

Straszne

Data: 2013-03-29 | Dodał: Kowalska

Naprawdę współczuję wam, nie wiem jak bym mogła pomóc ale wiedzcie że wspieram was i będę modlić się o waszą córkę

Re:Straszne

Data: 2013-03-29 | Dodał: buziaczek

Wspólczuje Rodzicom Pola to cudowna dziewczynka:)

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Wstaw nowy komentarz