Poluniu (*)

Na nic więcej wciąż nie mam sił...
Kinga mama Poli 

 

 

10.07.2013r. odbyła się operacja serduszka Poli. 

Unifokalizacja, którą wykonał zespół prof. Skalskiego oraz doc. Mroczka trwała aż 11 godzin. 

Aktualne informacje: -> https://www.facebook.com/events/339772552756700/529265237140763/?notif_t=like

Pola przyszła na świat 10.10.2011r.
O tym, że jej droga nie będzie prosta wiedzieliśmy już w ciąży. Nikt jednak nie spodziewał się tylu powikłań, strachu, łez, obaw, zmian a przy tym  tak wielkiej miłości jaką można w sobie odnaleźć. Ogromne pokłady pokory i wiary w życie dziecka. Przeciwności losu, sytuacje bez wyjścia... dziś są sprawami załatwianymi od zaraz. Pomoc ze strony rodziny, przyjaciół i obcych ludzi, radosny śmiech Poli... to wszystko sprawia, że wstajemy każdego ranka z łóżka i wiemy, że ta walka jest do wygrania.
Córka przyszła na świat z wrodzoną wadą serca pod postacią: 

 * TOF + PA + MAPCA`S

Dodatkowym utrudnieniem są:

 * wrodzony brak odporności

  * obniżone napięcie mięśniowe

Po narodzinach spędziła równo miesiąc w szpitalu, w wieku 4 miesięcy kolejna hospitalizacja trwająca 1,5 miesiąca. Przeszła tomografię komputerową z kontrastem oraz cewnikowanie serca w pełnej narkozie, w wyniku powikłań po zabiegu doznała napadu anoksemicznego. Po tym wszystkim odebrano nam nadzieje. Odpowiedzią była diagnoza o postępującym uszkodzeniu płuc i niewydolności serca prowadzące do powolnej śmierci. Lekarze poinformowali nas, że wada jest nieoperacyjna.
Nie poddaliśmy się, nigdy nie uwierzyliśmy w to, że córka umrze na naszych rękach a my nie będziemy mogli  nic na to poradzić.
Obecnie trwają kwalifikacje do operacji.

Wiemy, że ona chce żyć i będzie walczyła.

 

Droga, którą pokonaliśmy pochłonęła całe nasze oszczędności. Zrobimy wszystko co w naszej mocy ale potrzebujemy wsparcia. Nie ma nic bardziej okrutnego na tym świecie od braku funduszy na leczenie własnego dziecka. 

 

 

Temat: Pola

Aniołek

Data: 2013-03-29 | Dodał: edyta

...mała jest cudowna... po obejrzanym reportażu nie mogę się uspokoić...a pierwsze co zrobiłam poszłam ucałować mojego synka... mam nadzieję że z okazji zbliżających się świąt... niektórzy z ludzi zamiast kupować zbędnych rzeczy do jedzenia ...przeleją choć trochę grosza na Zdrowie tego małego króliczka :)

Cegiełka szczęścia

Data: 2013-03-29 | Dodał: Anna

Trzymam kciuki... wspaniali rodzice.. cudowne dziecko....
Niewielką cegiełkę przekazałam już na konto rodziców....
Życzę dużo sił. Pozdrawiam

Re:Cegiełka szczęścia

Data: 2013-03-29 | Dodał: monika

Gdzie znajdę nr konta rodziców Poli?

Re:Re:Cegiełka szczęścia

Data: 2013-04-02 | Dodał: Anna

Kinga Grześkowiak

ING 13 1050 1142 1000 0090 4822 7970

Pomoc

Data: 2013-03-29 | Dodał: Orzoł

Macie się nie poddawać,rozumiecie ?
Ona ma po co żyć ! to dzielna dziewczyna ! ja wam pomoge ! nie mam w prawdzie za dużo pieniędzy,ale zgadzam się na przeszczep serca lub coś innego co może pomóc :) <33 modle się za was i proszę o kontakt.Macie już mój e-mail.

Pola

Data: 2013-03-29 | Dodał: Dorota

Boże pozwól Jej szczęśliwie żyć, cudowne dzieciątko! Serce się łamie na sam widok, trzymam za Państwa kciuki, nie poddawajcie się, wierze że wyrośnie na śliczną, zdrową dziewczynkę

wiara

Data: 2013-03-29 | Dodał: MarzenaJ

Kochani. Macie cudowną córeczkę, która ma w sobie tyle chęci do życia. Zobaczycie, że wszystko będzie dobrze. Sama jestem mamą dwóch małych dziewczynek. Bardzo je kocham i dziękuję Bogu, że są zdrowe. Wasza córunia jest cudowna. Przelałam troszkę pieniążków. Mam nadzieję, że pomogą. Jestem z wami myślami. Będzie dobrze!!!

Dzielna Dziewczynka

Data: 2013-03-29 | Dodał: Monika Kuter

Serdecznie pozdrawiam Cię Kingo i Twoją śliczną córcie. Wierzę , że Pola wyzdrowieję, będę się modlić za nią. Widać, że ma silną matkę, która zrobi dla niej wszystko. Pozdrawiam

Pola :)

Data: 2013-03-29 | Dodał: Wojtczak

Jesteście Wspaniałymi rodzicami ! będę się za Was modlił. Serdecznie pozdrawiam Andrzej

Nadzieja

Data: 2013-03-29 | Dodał: Iwan

Piękna córcia,a Wy jesteście wspaniałymi rodzicami. Pola jest dzielną dziewczynką, zniosła już bardzo dużo, będzie walczyć i wygra dla WAS, bo po prostu Was kocham.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Wstaw nowy komentarz