Poluniu (*)

Na nic więcej wciąż nie mam sił...
Kinga mama Poli 

 

 

10.07.2013r. odbyła się operacja serduszka Poli. 

Unifokalizacja, którą wykonał zespół prof. Skalskiego oraz doc. Mroczka trwała aż 11 godzin. 

Aktualne informacje: -> https://www.facebook.com/events/339772552756700/529265237140763/?notif_t=like

Pola przyszła na świat 10.10.2011r.
O tym, że jej droga nie będzie prosta wiedzieliśmy już w ciąży. Nikt jednak nie spodziewał się tylu powikłań, strachu, łez, obaw, zmian a przy tym  tak wielkiej miłości jaką można w sobie odnaleźć. Ogromne pokłady pokory i wiary w życie dziecka. Przeciwności losu, sytuacje bez wyjścia... dziś są sprawami załatwianymi od zaraz. Pomoc ze strony rodziny, przyjaciół i obcych ludzi, radosny śmiech Poli... to wszystko sprawia, że wstajemy każdego ranka z łóżka i wiemy, że ta walka jest do wygrania.
Córka przyszła na świat z wrodzoną wadą serca pod postacią: 

 * TOF + PA + MAPCA`S

Dodatkowym utrudnieniem są:

 * wrodzony brak odporności

  * obniżone napięcie mięśniowe

Po narodzinach spędziła równo miesiąc w szpitalu, w wieku 4 miesięcy kolejna hospitalizacja trwająca 1,5 miesiąca. Przeszła tomografię komputerową z kontrastem oraz cewnikowanie serca w pełnej narkozie, w wyniku powikłań po zabiegu doznała napadu anoksemicznego. Po tym wszystkim odebrano nam nadzieje. Odpowiedzią była diagnoza o postępującym uszkodzeniu płuc i niewydolności serca prowadzące do powolnej śmierci. Lekarze poinformowali nas, że wada jest nieoperacyjna.
Nie poddaliśmy się, nigdy nie uwierzyliśmy w to, że córka umrze na naszych rękach a my nie będziemy mogli  nic na to poradzić.
Obecnie trwają kwalifikacje do operacji.

Wiemy, że ona chce żyć i będzie walczyła.

 

Droga, którą pokonaliśmy pochłonęła całe nasze oszczędności. Zrobimy wszystko co w naszej mocy ale potrzebujemy wsparcia. Nie ma nic bardziej okrutnego na tym świecie od braku funduszy na leczenie własnego dziecka. 

 

 

Temat: Pola

Dzielni

Data: 2013-05-29 | Dodał: Anita

Witam kochani trzymam za was kciuki, sama mam córeczke z Tetralogia falotta ASD II, zarośnięciem odbytu, brakiem grasicy i zespołem di'georga .zapraszam na naszą strone https://pomoz-irmince.blogspot.com/

Podziękowania

Data: 2013-04-14 | Dodał: Kinga mama Poli

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy. Tyle słów wsparcia sprawia, że odnajdujemy w sobie więcej sił do walki o naszą córkę. Pola każdego dnia udowadnia nam całą sobą jak wielkim darem jest życie. Dziękujemy za każdy gest pomocy.

Pola

Data: 2013-04-02 | Dodał: Marek

Proszę rodziców Poli o kontakt. Mogę pomóc bardziej niż tylko finansowo 603329702.
Życzę zdrówka, Marek

Pola

Data: 2013-03-30 | Dodał: homo homini

Ludzie, nie piszcie o modłach tylko grosza nie żałujcie. tutaj ważna jest każda złotówka. tak trudno zalogować się na własne konto bankowe? po prostu dajcie ile kto może a szanse dziecka będą rosły. w ilości nasza siła i w ludzkiej solidarności. dajmy jej szansę na najlepszych specjalistów i leczenie.

Śliczny Aniołek

Data: 2013-03-30 | Dodał: Agnieszka

Tworzycie Państwo wspaniałą rodzinę, pełną miłości i wzajemnego wsparcia. Pola jest śliczna i widać ze chce żyć... Sama mam synka niewiele od Niej starszego i serce by mi pękło gdyby stała mu się krzywda... Postaram się w miarę możliwości pomóc Państwu finansowo. Trzymam kciuki i życzę Spokojnych Rodzinnych Świąt.

W rodzinie jest siła

Data: 2013-03-30 | Dodał: Marta

Bardzo poruszająca historia aż łza w oku się kręci.Sama jestem mamą i nawet nie chce wyobrażać sobie co czują Ci rodzice ale podziwiam ich za walkę i za to że się nie poddali.Wierze że wszystko będzie dobrze bo w rodzinie jest SIŁA a w tej widać że jest..Życzę państwu dużo szczęścia i sił.pozdrawiam

kochany aniolek

Data: 2013-03-30 | Dodał: wasilewska katarzyna

Nasze dzieci sa jak aniolki...kazde w swoim wydaniu jest kochane ....wasze zlotko tez jest Aniolkiem ktory potrzebuje troszke pomocy zeby rozwinac swoje skrzydelka w pelni...wszystko brdzie dobrze..glowa do gory I trzymamy kciuki

MILOSC

Data: 2013-03-29 | Dodał: kasia

Jestem przekonana, ze Wasza milosc pokona wszelkie trudnosci.Macie cudowna coreczke i wierze, ze wszystko bedzie dobrze i ze wspolnie przezyjecie nie tylko rok, dwa,dziesiec.....ale znacznie wiecej.Jestescie wspanialymi ludzmi!

Pola

Data: 2013-03-29 | Dodał: Irena

Bardzo wzruszający był reportaż o Poli i o Was. Wasza córeczka jest po porstu cudna, a wy jesteście bardzo dzielni! Sama też jestem mamą malutkiej córeczki, dlatego tym bardziej poruszyła mnie Wasza historia. Życzę Poli dużo, dużo zdrowia! Trzymam kciuki za Waszą całą rodzinkę, żeby wszystko było dobrze!

Całym sercem jestem z Wami

Data: 2013-03-29 | Dodał: Gosia

Życzę Wam wytrwałości,wiary.Trzymam za Pole kciuki, wierze w to, że operacja się uda.Przekazałam niewielką cegiełkę na Wasze prywatne konto.Jesteście wspaniałymi rodzicami!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Wstaw nowy komentarz